Науковці у вересні 2024 р. провели комплексні дослідження стану гідробіоценозів р. Дністер
В межах моніторингу стану іхтіофауни рибогосподарських водних об'єктів загальнодержавного значення науковці відділу вивчення біоресурсів водосховищ та лабораторії лососівництва, осетрівництва та технологій відтворення рідкісних та зникаючих видів риб Інституту рибного господарства НААН спільно з фахівцями управління Державного агентства з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм у Івано-Франківській області у вересні 2024 р. провели комплексні дослідження стану гідробіоценозів р. Дністер.
Наталія Матвієнко провела гостьову лекцію за темою: «Екологічна оцінка та потенціал відновлення пошкоджених війною водних екосистем в Україні»
Наталія Матвієнко, докторка біологічних наук, професорка, завідувачка лабораторії іхтіопатології провела гостьову лекцію на запрошення кафедри гідробіології та іхтіології факультету тваринництва та водних біоресурсів НУБіП України, за темою: «Екологічна оцінка та потенціал відновлення пошкоджених війною водних екосистем в Україні» для студентів та аспірантів за спеціальністю 207 «Водні біоресурси та аквакультура».
Відбулася 9-та Міжнародна конференція з водного біорізноманіття (ABIC 2024)
З 20 по 24 вересня 2024 року в університеті «Лючіан Блага», м. Сібіу (РУМУНІЯ) відбулася 9-та Міжнародна конференція з водного біорізноманіття (ABIC 2024), організована доктором Assoc. Prof. Dr. Дору Стеліаном Бенадуком, стипендіатом програми Фулбрайта у Флориді. Головна мета конференції – обговорення останніх досягнень у сфері водного біорізноманіття, включаючи оцінку, моніторинг, збереження та управління водними екосистемами.