Експрес діагностика інфекційних захворювань риб із застосуванням методу полімеразної ланцюгової реакції

Розроблено діагностичні системи на основі полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) для ідентифікації бактеріальних та вірусних захворювань риб, які за даними Міжнародного Епізоотичного Бюро є найбільш небезпечними для об’єктів сучасної аквакультури.

Способи генетичного контролю племінних ресурсів культивованих видів риб в аквакультурі України

Максимально ефективне використання потенціалу об’єктів аквакультури України потребує генетичного контролю, а відсутність генетичного супроводу обліку специфіки формування генетичної структури ускладнює одержання груп особин консолідованих за специфічними породними господарсько-цінними характеристиками.

Нові внутрішньопородні типи українських порід коропа

Проведено апробацію масиву та отримано статус внутрішньопородного типу (Наказ Мінекономіки №21 від 6 січня 2021 року «Про затвердження антонінсько-зозуленецьких внутрішньопородних типів української рамчастої та української лускатої порід коропа».

Комбіновані технології ікряно-товарного осетрівництва

Результати отримання овульованої ікри сибірського осетра

Способи годівлі осетрової молоді кормами, збагаченими комплексом біологічно активних речовин

Розроблено технологічні аспекти годівлі личинок та малька стерляді звичайної протягом 28 діб від початку екзогенного живлення. Рання годівля базується на застосуванні в раціоні риб живих науплій артемій, як трансфера біологічно – активних речовин.